Moda ślubna nie musi być oczywista!

Sukienki na wesele to wciąż twarde przywiązane do tradycyjnych białych sukni. A może jednak warto odmienić trochę to tradycję. Może nie odmienić a dodać kilka fajnych szczegółów. Dodać do nich element , pazura. Może trampki ale to zbyt przewidywalne.

Może mocne czerwone szpilki, ciekawe i ostre lecz jednak nie to. Ostrzejszy makijaż też brzmi interesujące. Największą zmianą są zmiany w sukience. Nie czerwone obcasymówię od razu o odrzuceniu pewnej pięknej tradycji. Myślę raczej o dodaniu mocnych kolorów czy ciekawe dodatki, paski , tiule czy kolce. Wszystko natomiast musi być raczej dobrane do naszego charakteru. Nie musimy zamykać się w sidłach rutyny i ogólnej klasyki. Warto dodać swoje elementy. W końcu będzie to niezapomniany moment. Musimy w końcu też miło wspominać i musimy błyszczeć.

Nie jest oczywiście wskazane przesadzać lub dodawać. Wszystko musi być idealnie spasowane. Błędne dopasowanie szczegółu może mieć katastrofalne skutki. Tak więc podczas tej jedynej i najważniejszej nocy staraj się rozważnie wszystko zaplanować. I nawet nasza fryzura wpłynie na nasz wygląd.

Nie zamykaj się w ciasnej nudnej kreacji. Wyjdź ze swoimi odczuciami i stylem jaki lubisz. W końcu każda z nas jest inna. I jak Gandalf we Władcy Pierścieni nie popełnisz gafy pokazując że założyłaś białe converse.

Co więcej będziesz na nie patrzeć z tak olbrzymim sentymentem. Zwieńczaj całości łagodnych stylizacji czymś ostrzejszym i odwrotnie. Równoważenie takich elementów jest dość istotne i na pewno pozytywnie odbije się na takim sukienka do śłubudniu. Dodatkowo biel nie musi być do końca we wszystkim. Niegdysiejsze przesądy nie mają raczej racji bytu w obecnych czasach. Tak więc inny kolor będzie dużym plusem. Oczywiście kolory pastelowe. Być piękną a być choinką i źle wyglądać to przecierające się granice. Stąd rozwaga by w takich chwilach utrzymać piękno i równowagę.

Idealna kompozycja na swój własny ślub to kwestia miesięcy jak nie lat rozważań. Nie można tu poddawać się w całości chwili. Gdyż każda z nas chce uchwycić ten idealny moment.

4 odpowiedzi do “Moda ślubna nie musi być oczywista!”

 1. I’m impressed, I have to admit. Truly rarely should
  i encounter a blog that’s both educative and
  entertaining, and without a doubt, you’ve hit the nail within the head.

  Your notion is outstanding; the pain is an issue that insufficient everyone is speaking intelligently about.
  I am very happy that we stumbled across this inside my try to find some thing relating to this.

 2. The the next occasion I just read a blog, Hopefully that this
  doesnt disappoint me up to this. I am talking about, It was my method to read,
  but I really thought youd have something interesting to express.
  All I hear can be a number of whining about something that
  you could fix should you werent too busy looking for attention.

 3. Hello! I merely would choose to make a enormous thumbs up for that excellent information you may have here for this post.
  I’ll be returning to your blog for much more soon.

 4. Wonderful website you made here, great topic and
  it is definitely something lots of people want discussing Im sure many
  other people accept me, so continue posting! haha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *