Moda ślubna nie musi być oczywista!

Sukienki na wesele to wciąż twarde przywiązane do tradycyjnych białych sukni. A może jednak warto odmienić trochę to tradycję. Może nie odmienić a dodać kilka fajnych szczegółów. Dodać do nich element , pazura. Może trampki ale to zbyt przewidywalne.

Może mocne czerwone szpilki, ciekawe i ostre lecz jednak nie to. Ostrzejszy makijaż też brzmi interesujące. Największą zmianą są zmiany w sukience. Nie czerwone obcasymówię od razu o odrzuceniu pewnej pięknej tradycji. Myślę raczej o dodaniu mocnych kolorów czy ciekawe dodatki, paski , tiule czy kolce. Wszystko natomiast musi być raczej dobrane do naszego charakteru. Nie musimy zamykać się w sidłach rutyny i ogólnej klasyki. Warto dodać swoje elementy. W końcu będzie to niezapomniany moment. Musimy w końcu też miło wspominać i musimy błyszczeć.

Nie jest oczywiście wskazane przesadzać lub dodawać. Wszystko musi być idealnie spasowane. Błędne dopasowanie szczegółu może mieć katastrofalne skutki. Tak więc podczas tej jedynej i najważniejszej nocy staraj się rozważnie wszystko zaplanować. I nawet nasza fryzura wpłynie na nasz wygląd.

Nie zamykaj się w ciasnej nudnej kreacji. Wyjdź ze swoimi odczuciami i stylem jaki lubisz. W końcu każda z nas jest inna. I jak Gandalf we Władcy Pierścieni nie popełnisz gafy pokazując że założyłaś białe converse.

Co więcej będziesz na nie patrzeć z tak olbrzymim sentymentem. Zwieńczaj całości łagodnych stylizacji czymś ostrzejszym i odwrotnie. Równoważenie takich elementów jest dość istotne i na pewno pozytywnie odbije się na takim sukienka do śłubudniu. Dodatkowo biel nie musi być do końca we wszystkim. Niegdysiejsze przesądy nie mają raczej racji bytu w obecnych czasach. Tak więc inny kolor będzie dużym plusem. Oczywiście kolory pastelowe. Być piękną a być choinką i źle wyglądać to przecierające się granice. Stąd rozwaga by w takich chwilach utrzymać piękno i równowagę.

Idealna kompozycja na swój własny ślub to kwestia miesięcy jak nie lat rozważań. Nie można tu poddawać się w całości chwili. Gdyż każda z nas chce uchwycić ten idealny moment.

Dodaj komentarz