Czy buty przesądzą o Twojej pracy? Porady modowe na rekrutację.

Hej, jak pewnie wiecie już od dawna Twoją wizytówką nie jest tylko kartonik ale i wygląd.

Kiedyś czytałam bardzo ciekawy artykuł o tym że rekruter najłatwiej zapamięta Cię dzięki szczegółowi taki jak zegarek czy nawet buty.

I to właśnie poczyniłam ja, chcąc budzić większe zainteresowanie. Także podniesie nie tylko morale ale i kulturę wyposażyłam się  w dwie pary butów połączone z jedną sukienką. Myślę że to nada mi większą skuteczność wobec  nie tylko znalezienia pracy ale i w przebudowie własnego Ja. Swoje zakupy zaczęłam od allegro, płynnie przechodząc przez wyszukiwarkę google i tak trafiło na sosimply.pl i tam zakupiłam ubrania które teoretycznie powinny mi pomóc.

pudrowe sandały na szpilcePierwszym zakupem były piękne różowe sandałki na szpilce.

Materiał jest podobny do zamszu, a frędzle są estetyczne i świetnie się komponują nie tylko z sukienką którą wybrałam ale także z wieloma innymi z mojej szafy.pudrowo różowe sandałki

Kolejnym wyborem jest kolejny sandałek na szpilce tym razem mniej zabudowany.

Dlaczego pudrowy róż? Bo to bardzo przyciągający kolor, pasuje do wielu rzeczy i na pewno nie trafi na dno szafy i będzie wyciągnięta nie jeden raz. Materiał przypomina aksamit, są delikatne a sprzączka dobrze się trzyma dzięki czemu nie spada z nogi.

 różowa sukienka na ramiączkaOstatnim wyborem jest kloszowana sukienka czarna również pochodząca z tego samego sklepu.

Jeśli chodzi o materiał to proporcje nie jest zadowalająca jak dla mnie. Jednak jeśli chodzi o wygodę i komfort jest jak najbardziej zadowalająca.

Jestem w stanie połączyć te buty z tą sukienką, dorzucając fajną srebrną biżuterię to ważne aby właśnie takimi szczegółami każdy nas zapamięta.

 

Moim zdaniem ważne jest odpowiednie wybór szczegółów i akcesoriów aby coś mogło nas wyróżniało z tłumu. Nie starajmy się zamykać na nie wyróżnianie się – wręcz przeciwnie pozwoli nam to na zapulsowanie i zapamiętanie. Produkty pochodzą ze sklepu sosimply.pl i na pewno postaram się je pokazać w innych propozycjach.

Dajcie znać jak podoba wam się post!

Jak wy ubieracie się na rozmowy? Jak się angażujecie? Jak wpływacie na danego rekrutera? Podzielcie się w komentarzu!

Dodaj komentarz