Całoroczne sukienki!

W przypadku tego tematu pragnę wspomnieć o najbardziej kobiecym wyborze – sukienkach!

 

sukienka oversizePrzyglądając się bacznie mojej szafie stwierdziłam że fajnie byłoby wybrać ciuch, który idealnie będzie wyglądał w zimę jak i latem. Jego ważnymi elementami będzie grubość materiału i jego ilość. Z racji lata omijać grube masywne sukienki, które tylko będą nam ciążyć. Jednak nie zbyt cienkie abyśmy mogły przetrwać zimę. Przeglądając ofertę sklepów, zdecydowałam się na ten https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki . Pierwszą moją myślą było wybrać taką sztukę, która idealnie sprawdzi się w każdym momencie.

 

 

 

Zadanie nie było proste jednak zrealizowałam je i ciesząc się z tego jak dziecko. Stopniowo zmieniając kolorystykę oraz proporcję materiałów padło na  szarą sukienkę oversize. Moim zdaniem wpasowała się w temat czyniąc się zwycięzca mojego wyzwania.

Szarość to kolor idealny na lato a idealnie wpasowujące się szara sukienka oversizew zimowy klimat.

Dodatkowo materiał ma dość fajną jakość co skutkuje nam zestaw idealny. Fajnie tak jak widać wpasowują się kolory pastelowe. Niebieski i fiolet to idealny komplet dla tego zestawu, również żółty i róż znajdzie tu dla siebie miejsce. Żółte buty lub torebka to komplet, który idealnie do mnie przemawia i mówi „leżę tu idealnie, zostaw to tak”. I to postanowiłam uczynić. Moim zdaniem to kompozycja idealna na nazwanie jej całorocznej. Modna w każdym przypadku i na pewno chętnie do niej wrócimy. Każdy znajdzie w niej propozycję dla siebie.

 

 

sukienka koloru szaregoNa spotkanie, bal i imprezę, pomysł idealny.

Czy byłoby to spotkanie czy impreza na pewno idealnie się sprawdzi. Uniwersalizm takiej stylizacji jest dość ważny, ponieważ mamy zestaw który mamy możliwość założyć w każdym momencie. Jest to niczym ubranie supermana, dając nam większą swobodę pokazując iż mamy awaryjną stylizację pasującą na daną chwilę.

Zakupy na zoio.pl stanowczo uważam za udane i na pewno posłuży mi kilka sezonów do więcej niż jednej stylizacji. Polecam utworzyć sobie jedno awaryjne wyjście aby w razie W mieć deskę ratunku!

Pozdrawiam

Dodaj komentarz