Idealna Ty.

Paznokcie czyli nasz manicure i pedicure to mocna broń i dopełnienie każdego stroju.

kobieta w sukniWarto przyozdabiać paznokcie dodatkami w postaci elementów błyszczących. Warto mieć w ogóle zadbane dłonie. Każda część stylizacji czyli włosy i paznokcie ma wpływ na konkretny odbiór naszego stroju. Mimo wszystko jest to ogromna broń i to w ostateczności ma ogromne przeobrażenie na dopełnienie i przedstawienie naszego stroju. Warto poświęcić temu te nasze 5 minut aby spełnić idealnie dograć wszystko ze sobą. Moim zdaniem jest to warte zachodu aby wyglądać najlepiej.

Każda z nas powinna się uważać za nieidealnie idealną.

Dlaczego nieidealną ponieważ zawsze jest coś do poprawy i zawsze powinniśmy oczekiwać od siebie 101% aby móc być spełnionym. Dlaczego idealnym? Super mieć wysokie mniemanie o sobie i powodować sobie wysoką samoocenę. Warto być motylem, kwiatem i przekwitać w coraz to piękniejszy owoc aby w ostateczności być przepiękną damą która wie czego chce. Dodatkowo dzięki takim szczegółom będziemy pewni siebie i nie będziemy mieli się czego wstydzić ani ukrywać co mimo naszej oceny bardzo widać w 4 ścianie. Gdy wszystko opadnie my nadal pozostaniemy z pięknymi paznokciami, pewnością siebie i kobiecością co da przekaz wszystkiemu co robimy. Taki mały element wpływa na wszystko i daje niezły popis na przykład w pracy. Zmieniając się z szarego robaczka w kobietę przedsiębiorczą.

Teraz można łatwo zrozumieć jaki wpływ ma taki element jak zrobienie manicure.

Dodatkowo my poczujemy się bezpieczniej i pewniej siebie jak osiągniemy taki stopień. Będziemy zawsze gotowe i niewiele czasu zajmie nam przechwycenie nowych obowiązków czy nowych celów. A cele warto przed sobą stawiać aby móc ciągle się rozwijać. Rozwija to automatycznie pasje i wymaga od nas ciągłego parcia i coraz lepszego zdania o sobie samym. Niby paznokcie niby nic wielkiego a ma ogromny wpływ. Warto być przygotowanym pod każdym aspektem, wszystko się przecież przekłada. A inwestycja w siebie zawsze jest ważna.

Pozdrawiam.

Dodaj komentarz