Co modnego do kombinezonu?

obuwie na obcasie

Sam temat nie należy do najprostszych ponieważ ciężko to dokładnie sprecyzować.

Łatwa precyzja do tego występuje tylko w przypadku spodni. Tam  wszystko pasuje co tylko nam przyjdzie pod samym słowie obuwie. Moje zakupy z zoio.pl/obuwie miały też w sobie coś pasującego pod kombinezon. Botki wydają się idealnie naturalnym dodatkiem, jednak moim zdaniem za bardzo w tym przypadku pogrubią nam łydki, co negatywnie odbije się na naszym wyglądzie i ostatecznej stylizacji. Lekkie obuwie fajnie spisuje się w tym momencie jako mądra dobrana całość. Moim pierwszym celem są czółenka, te kobiece stylowe buty nie raz pokazały swoją moc i jeszcze nie raz nas przekonają.

Czółenka to styl sam w sobie.

Kobieca propozycja jaką pokazuje ten klasyk nie raz już ratował kobiece dusze przed utraceniem. Klasyka fajnie ma się z nowoczesnym stylem już przerobionych kombinezonów. Idealna stylizacja istnieje tylko dla każdego znaczy coś innego, prostota jest w swoim mniemaniu perfekcyjna. I takie ja lubię najbardziej, nie tyle że nie lubię i nie potrafię dobrać. Tylko to iż to ten klasyk wyraża najwięcej emocji i stylu jaki pokazuje elegancje z najlepszej strony, dodatkowo warto wspomnieć że same dodatki do klasyka da się dobrać w dość łatwy sposób. Ponieważ czółenka i szary kombinezon połączone z klasycznymi małymi kolczykami dają ogromną moc.

Szpilki na giewoncie.

Lubie szpilki, lubię je mieć, kocham je nosić, obok balerinek i moich ukochanych trampek <3 Dodatkowym mocnym elementem są torebki nieco większe od kopertówek. W tym momencie nie tylko praktyczniejsze ale również lepiej się prezentuję. Nie kupujcie tylko takich ogromnych aby się nie przeciążać. Mówię tu raczej o klastycznych jak kartka a4. Fajna kompozycja połączona ze szpilkami daje ogromna moc, potrafiącą przełamać nasz źle dobrany makijaż czy drobne niedoskonałości. Wszystko potrafi umiejętnie maskować i odwracać wzrok tylko musimy tego bardzo chcieć. To kolejny element z zakupów na ZOiO. I mam nadzieje że uda mi się coś jeszcze z nich wyczarować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *