Jak wykorzystać płaszcze jesienne.

Pora już na zmianę szafy z jesiennej na zimową. I tutaj wszystko jak za ruchem magicznej różdżki zmienia się w nudną szarość.

zakupy ubrania czerwony płaszczŻeby nie wyglądać tak samo, postanowiłam wykonać  wyrwanie się z matrixa. Wybrałam na zoio tanie płaszcze jesienne, które perfekcyjnie odmieniły moją szafę. Stylizacje jakie można wykonać na jesień na pewno można rozbudować o nową dawkę gam kolorów. Od dawna kocham odmienność i wyjątkowość. Wszystko co może mnie wyróżnić na tle grupy jest dla mnie wytyczną jaką mogę osiągnąć. Jeśli jesteś ciekawa jakich efektów dopracowałam się kreatywnością i możliwościami jakie możecie wyciągnąć zostańcie tu na dłużej. Na pewno będzie coś dla was co będzie inspiracją i chęcią do budowy coraz lepszych efektów.

Budowanie wizerunku a idealna kreacja.

Nie ma idealnego rozwiązania na zrobienie czegoś z niczego. Tak samo jeśli chodzi o kreacji, jeśli Twoja szafa miała tylko jednokolorową linie produktów musisz wpaść w mały szopoholizm i w tym momencie odmienić swoją szafę na rozbudowaną kolorystykę tak aby wszystko było możliwie różne ale nie na tyle by nie pójść w drugą stronę a nasza szafa nie zmieniła się w tęczę z kolorami zupełnie nie pasującymi do siebie. Dobieraj je tutaj na zasadzie dopasowań do tego co już masz tak aby móc cieszyć się idealnym rozwiązaniem.

Dalsza droga bywa ciężka.

Tu nadal skupiam się na temacie doborów elementów. Omijaj typowo jesienne kolorów tak samo jak powtarzalnych kreacji. O ile w pewnym momencie nie chcesz być elegancka wtedy płaszcz z zoio moim zdaniem sprawi że wasz look zmieni się zupełnie. Warto jest inwestować w siebie aby przeobrażać z nudy w coś kreatywnego i  pełnego niebanalnych rozwiązań. Jeśli kochasz jeansy nos je, dobierz do nich piękne botki i żółty płaszczyk, wtedy oryginalność ale i pełna piękni bije od nas. Staraj się rozwijać i budzić nowe zasoby swojej kreatywności. Kocham nie tylko prostotę, cenie również dbanie o każdy szczegół co dzis jest bardzo ważne.

Dodaj komentarz