Podsumowanie stylizacji – moda jesienna.

Moda jesienna w tym roku owocowała wielkim powrotem stylu disco.

Najważniejszymi hitami tego sezonu lśniących ubrań.

W dużym stopniu wróciły stylizacje prosto z dyskotek. Do takich odważnych stylizacji dobrze pasowały to koturny. Powrót takich odważnych błyszczących kolorach. Dla odważnych Pań, które lubią zwracać na siebie uwagę. To jak wspomniałam wcześniej pasować będą koturny. Oprócz zwrócenie spojrzeń innych, wydłużały nogi ale także można było poczuć się w nich na prawdę stabilnie. I należy zwrócić uwagę że są to buty dla kobiet, które bawią się modą i nie boją się odważnych połączeń z moda jesienna.

Wygodne koturny z odrobiną szaleństwa.

Wygoda przede wszystkim nie przekreśla modnego wyglądu. Koturny z odrobiną nonszalancji. Dlatego koturny tak dobrze sprawdzały się w stylizacjach jesiennych. Jeżeli nie zbyt czułaś się pewnie. To dobrze sprawdzały się stylizacje mody jesiennej. Jeżeli stylizowałaś się przeważnie w ciemne kolory, wystarczyło dodać jeden błyszczący do swojej codziennej stylizacji. A koturny są idealnym wyborem pod połączenia z błyszczącymi rzeczami. Projektancki polecając stylizacje na jesieni sugerowali odważne stylizacje monochromatyczne lub ekstrawagancki look. Ale moim zdaniem wystarczyło, jeżeli w twojej szafie znajdziesz wysokie koturny, elegancką spódnice z krojem bocznym połączone z błyszczącą bluzką. Oraz dobrać kolor paznokci w farby fonograficzne. Równie dobrym rozwiązaniem koturny, mogą się wpisać w stylizacje wiosenne.

podsumowanie sezonu

Podsumowując, dla każdej z nas takie połączenie odpowiadały. I mogłyśmy spotkać w klubach na mieście. Świetnie stylizacje, które fantastycznie prezentowały się na młodych dziewczynach. Teraz zbliża się okres zabaw sylwestrowych oraz balów studniówkowych. Na których będą rządziły eleganckie sukienki wieczorowe. Najlepiej dobrać takie stylizacje, które podkreślą wasze atuty i dodadzą dziewczęcego wdzięku i seksapilu. W całej stylizacji okraszonej nutą glamour. Nie powinnyście obawiać się długości. Zaskocz innych swoją propozycją stylizacyjną. Która nie tylko sprawdzi się nie tylko podczas imprezy sylwestrowej i studniówki. Baw się modą i twórz własne stylizacje, które wszyscy zapamiętają na długo. Pamiętajmy że sukienki nie są tylko odzież nie tylko na lato.

Dodaj komentarz