Ciekawe propozycje świątecznych upominków do kwoty 100 zł?

Znalezienie świątecznych upominków to czasem sprawa spędzająca dla nas sen z powiek. A czas do świąt ucieka dość szybko.
Dlatego postanowiłam poświecić ten artykuł na ciekawe propozycję prezentów. Które mogą sprawić radość dla naszych znajomych i rodziny. A za mocno nie wpłyną na rachunek waszego budżetu.

Propozycje upominków.

biżuteria dla pańJeżeli podczas swojego świątecznego szału zakupów, liczycie się z budżetem to ograniczenie do kwoty ok. 100 zł jest odpowiedni rozwiązaniem. Do takiej kwoty nie będziemy mieli problemu znaleźć coś ciekawego dla każdego.

Ciekawym rozwiązaniem dla Pań mogą być: ciekawe rodzaje biżuterii lub dodatków, które w takiej cenie możemy zanieść np. kolczyki, ciekawą kosmetyczkę, która się przyda dla każdej kobiety. Podobnie jak gustowna i stylowa torebka kopertówka, dzięki której obdarowana osoba doda nutkę glamour dla swoich stylizacji imprezowych. Oraz możemy się skupić na bardziej praktycznych rzeczach takich jak np. dobre kremy do rąk, kubki z ciekawmy grafikami, rozświetlacze glow kit, lub matowa płynna szminka. Ostatnią ciekawą propozycją mogą być stylowe top. Z których na pewno obdarowana osoba będzie zadowolona. Najlepiej dobrać je pod kątem sylwetki osoby obdarowanej. Żeby podkreślić jej sylwetkę, a także żeby czuła się wygodnie.
Wyszukanie odpowiedniego świątecznych upominków nie jest niczym trudnym. Wystarczy się trochę porozglądać. A przede wszystkim pomyśleć na tym co na osoby, którą chcemy obdarować przyda się najbardziej i spowoduje że pojawi się u niej uśmiech na twarzy. Dla nie których będzie wystarczyło jak otrzymają od nas dobrą książkę, naszyjnik. Rzeczy które przydadzą się dla nich na co dzień. Wtedy i ty zauważysz że są zadowoleni z twojego prezentu, jak będą z niego korzystać.

 

Podsumowując święta to magiczny okres. Ale najważniejszą rzeczą od prezentów jest spotkanie z bliskimi. Z którymi widzimy się w obecnych czasach rzadko. Z powodu pracy daleko od rodzinnego domu. I święta lub inne uroczystości są tylko okazją do spotkań. Pamiętajmy o tej świątecznej atmosferze. Oraz szykujmy się już na przywitanie nowego roku, który zbliża się wielkimi krokami. Ja już przygotowałam swoją stylizację sylwestrową, a ty?

Dodaj komentarz