Przemyślane pomysły na jeansy.

Jeansy to kluczowy element większości kobiecych szaf. Ale jednak większość kobiet nie ma pomysłu na stylizacje. Większość z nas nie ma problemu z wyborem odpowiedniego modelu jeansów damskich. Lecz swoją uwagę chciała bym skupić na obcisłe jeansy. Ponieważ z moich obserwacji wiele kobiet stawia swój wybór właśnie na takie modele spodni. Warto zadać jednak dla siebie pytanie.

 

Komu pasuje wybierac obcisłe jeansy?

Pamiętajmy, że obcisłe jeansy damskie dobrze przylegają do naszego ciała i potrafią obnażyć każdy mankament naszej sylwetki. Temu też, nie dla każdej z nas pasuje wybór takich modeli spodni. Jednak zawsze jest jakieś rozwiązanie i nie musimy od razu się poddawać. Jeżeli należysz do kobiet, które posiadają większe uda i nie jesteś w stanie zrezygnować z takich dżinsów. To warto je połączyć z nieco dłuższymi tunikami. Jeżeli natomiast jesteś posiadaczką zgrabnych nóg a twoja talia jest nieco większa. Z pewnością świetnie będziesz wyglądała w spodniach z wysokim stanem. Świetnie podkreślą kobiecą figurę nadając dla niej kształt klepsydry. Poprzez wizualne zwężenie tali dodatkowo fantastycznie jesteśmy w stanie je połączyć z różnymi koszulami oraz bluzkami. Pamiętajmy o tym, że to moda nas w żadnym stopniu nie ogranicza i bez problemu jesteśmy w stanie wyglądać zarówno elegancko jak i w pełni komfortowo każdego dnia.

Moje ulubione jeansy.

Bez wątpienia, każda z nas w swojej szafie posiada kilka modeli spodni damskich, w których czują się kobieco. Ja mam dokładnie tak samo i w mojej szafie królują wspomniane już wcześniej prze zemnie spodnie z wysokim stanem. Lecz oprócz nich od poprzedniego sezonu spodnie z dziurami, stanowią podstawy wielu moich stylizacji w tym również jeansy z dziurami. Kiedyś uważane za oznakę buntu nastolatek dziś to jedne z najmodniejszych i noszonych przez kobiety na całym świecie modeli spodni. Temu też według mnie warto mieć przynajmniej jedna parę w swojej garderobie. Co gwarantuje przyczyni się nie tylko na wasz komfort, ale również wprowadzi powiew świeżości do waszej garderoby. Dodatkowo jeżeli wybierzemy jeansy to niezależnie od modelu będziemy mieli pewność, że moda na nie będzie trwała jeszcze przez pewien czas. Od siebie mogę polecić jeansy z dziurami czy modele z innych materiałów, gdyż na lato są świetnym rozwiązaniem.