T-shirty – jak je sprzedawać online?

T-shirty

T-shirty damskie są podstawowym elementem codziennej garderoby każdej kobiety i są powszechnie akceptowane zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety od kilkudziesięciu lat. Są one nie tylko klasycznym kawałkiem casualowej odzieży, ale również pustym płótnem dla artystów i przedsiębiorców. Z tego powodu sprzedaż t-shirtów online stała się popularnym wyborem biznesowym. Dla wielu przedsiębiorców jak sklep https://zoio.pl/odziez-damska/koszulki rozpoczęcie działalności sprzedając koszulki online to świetny i niedrogi sposób na rozpoczęcie działalności w internecie, bez względu na to, czy jest to pierwsza, druga, czy dziesiąta firma.

Bez względu na to, gdzie i jak sprzedajesz T-shirty, niektóre rzeczy są prawdziwe, jeśli chodzi o to, jak odnieść sukces. Dlatego przygotowałam prosty poradnik jak sprzedawać koszulki online. Martw się rejestracją firmy czy stworzeniem sklepu – ja przedstawię tu rzeczy, o których możesz nie wiedzieć.

Sprzedawaj czarne T-shirty.

Czarne koszulki zarabiają najwięcej pieniędzy, to oczywiste. Ludzie uwielbiają nosić czarny kolor, ponieważ pasuje do wszystkiego, nie brudzi się i jest najbardziej neutralnym kolorem dla Twojej szafy. Większość ludzi nosi czarny. Koszule w jasnych kolorach nie sprzedają się dobrze, a białe sprzedają się najgorzej. Ja też się wstydzę ich nosić, bo nie ufam sobie w bieli. A jeśli chcesz na nich drukować, białe napisy na czarnych koszulkach wyglądają najładniej.

Pamiętaj o kobietach.

T-shirtyWykorzystujemy naszą siłę nabywczą i uwielbiamy robić zakupy. Pamiętaj o nas, gdy tworzysz koszulki. Nie oznacza to, że wszystko musi być różowe. Mam na myśli krój. Drobne kobiety lubią nosić kobiece T-shirty, bo gubią się w unisexowych rozmiarach. Za to pluski wolą męskie kroje, bo nie chcą pokazywać piersi.

Nie daj ludziom zbyt wielu możliwości wyboru kolorów.

Uważasz może, że dostępność naszych koszul w 10 kolorach jest dobra, bo ktoś na pewno znajdzie to, czego chce. Nieprawda. Jest tak, gdy zbyt wiele możliwości wyboru daje niepożądane skutki. Ludzie mogą być sparaliżowani tęczą barw, ponieważ nie mogą zdecydować co wybrać. Pomóż im zdecydować i trzymaj się 4 lub mniej kolorów dla każdego projektu koszulki.

Ułatwiaj projektowanie.

Nie potrzebujesz skomplikowanej czcionki, układu ani skomplikowanej grafiki. Prosty zawsze wygrywa z nadmiernie skomplikowanym. Projekty są wyważone i odważne. Niech koszulka rzuca się w oczy. Używaj zawsze dużej czcionki, aby ludzie nie musieli wchodzić na osobę noszącą T-shirt, aby przeczytać, co koszulka mówi. Chyba, że o to właśnie ci chodzi.