Moda i trendy w niej na sezon jesień-zima

Wiele z nas jest bez przerwy na bieżąco z trendami ze świata mody. Jednak trzeba także mieć na uwadze, iż projektanci powracają do rzeczy jakie były modne pod koniec ubiegłego wieku. Tym bardziej coraz więcej propozycji jakie pojawiają się na wybiegach.

Tegorocznej jesieni będzie warto się skupić nad wybraniem monokolorystycznych propozycji. Co z pewnością ożywi nasze otoczenie. Dodatkowo istotne będzie zachowanie proporcji, tym bardziej podkreślanie naszych kobiecych kształtów nadal będzie odgrywać jedną z głównych ról w tym sezonie.

Trendy zbliżających się jesieni i zimy

Trendy jesienią są na jesień dość zaskakujące, da się zauważyć że projektanci sami starają się wprowadzić w szarą jesienną pogodę odrobinę koloru. Temu wypada aby w naszej szafie pojawiły się ciekawe dla nas kolory, które dopasujemy do swoich upodobań, ale oprócz tego możemy śmiało pokusić się o postawienie na odrobinę cekinów czy falban. Wiele z nich w tym roku mogliśmy zauważyć wiosną bądź latem i jak widzimy będą one jeszcze modne dość długo.
kobiecy stylObok rzeczy warto pamiętać o dodatkach czy nawet makijażu, który jest dodatkiem odgrywającym dość znaczącą rolę praktycznie w każdej stylizacji. Tutaj również znaczenie mają kolory jesienią śmiało można iść w intensywne kolory. Obok makijażu uroku może dodać nam odpowiednio dobrana biżuteria. Dla niektórych z nas istny must-have codziennej stylizacji.

trendy i obuwiePamiętajmy jednak o tym co jest ważne zapewnia nam wygodę, ale również wpływa na komfort. Mianowicie obuwie, ono jest przez wiele z nas niedocenione. Lecz ono ma ogromne znaczenie jak jesteśmy nieraz odbierane. Nie każde obuwie pasuje do danej sytuacji, ale raczej o tym wie każda z nas. Dlatego warto jesienią i zimą warto się nad tym zatrzymać i dobrze zastanowić jakie obuwie będzie mogło zająć miejsce dość uniwersalnego. Z pewnością jedną z lepszych propozycji z pośród obuwia mogą być botki, które możemy spotkać w przeróżnych propozycjach.