Podstawowe rzeczy na jesień, czy masz je w szafie?

rzeczy na jesień jakie musisz mieć

Trendy jak wiemy potrafią zaskoczyć, lecz wypada się zastanowić dość poważnie na jakie trendy wypada postawić i mieć je przygotowane w swojej szafie? Poniżej kilka kluczowych elementów garderoby jakich nie po wstydzi się żadna kobieta zarówno jesienią jaki i zimą.

 

Szafa pełna rzeczy na jesień

Według wielu znawców mody kobieca garderoba powinna zmieniać się praktycznie co sezon. Lecz istnieje opcja abyśmy mogły bazować na rzeczach jakie już posiadamy w swojej garderobie. Dla wielu kobiet trendy jakie pojawiają się zarówno na wybiegach, ukazują wiele perełek na jakie bez problemu przyjdzie dla większości z nas zwrócić uwagę. Tak więc jeżeli szukamy czegoś co sprawdzi się zarówno jesienią oraz zimą, to bez trudu będziemy w stanie wyhaczyć parę perełek.
idealny sweterekDobrym przykładem, w tym sezonie może być trencz, propozycja jaka powraca do łask po pewnym czasie odpoczynku od świata mody. Obok trenczu śmiało możemy sięgnąć po grube oversizowe swetry damskie jak na przykład te ze strony ZOiO.pl, oprócz tego dla pań ceniących elegancki wygląd dobrym wyborem będą dobrze dopasowane marynarki. Te dwie wspomniane rzeczy bez wątpienia mogą okazać się dość cenną i ważna podstawą, praktycznie każdej naszej stylizacji na jesień. Więc stanowią podstawę rzeczy na jesień jakie powinny się pojawić w naszej garderobie. Odnośnie swetrów warto pamiętać, że modele oversize połączone z cygaretkami oraz jeansami. Takie połaczenie, z pewnością będzie w pełni nonszalanckie, ciekawą propozycja może być możliwość narzucenie takich swetrów nawet na jesienną sukienkę.

Nie możemy zapomnieć również, o jakże ważnej części wszystkich stylizacji którymi są buty. W przypadku propozycji na jesień, największą popularnością jednak nadal cieszą się jakże uniwersalne botki. Dodatkowo wśród botków możemy znaleźć wiele modeli od typowych na płaskiej podeszwie, które są skierowane do pań lubiących twardo stąpać po ziemi. Natomiast modele na szpilce ty, które uwielbiają zyskać parę centymetrów i przy okazji wydłużyć nogi. Alternatywą dla kobiet niezbyt pewnie czujących się na obcasach mogą być botki na słupku, zapewniające to samo co modele na szpilce ale z większą pewnością komfortu oraz stawianymi krokami.