Idealne torebki damskie na Sylwestra!

Święta już za nami, więc wszelkie zmartwienia z nimi związane możemy wymazać z naszych myśli. Aktualnie może je zacząć zaprzątać Sylwester, który niewątpliwie jest ważnym wydarzeniem. Myślimy o tym jak się ubrać, albo czym uzupełnić naszą kreację. My przychodzimy z pomocą i podpowiadamy jakie torebki najlepiej się sprawdzą na sylwestrową zabawę!

propozycje torebek

Torebki to nie tylko modny dodatek, ale również bardzo przydatne akcesorium. Dzięki nim zawsze możemy mieć przy sobie to, czego potrzebujemy – a najczęściej jest to portfel, komórka, chusteczki i błyszczyk. Zdecydowanie ciężko byłoby to upchać w kieszeni. A zwłaszcza w sukience – a te najczęściej wybieramy na sylwestrową zabawę. Jaką więc torebkę warto wybrać, żeby dodała jeszcze więcej modnego akcentu naszej stylizacji?

Torebki na sylwestra – najmodniejsze propozycje

Największym krzykiem mody na nadchodzącego sylwestra niewątpliwie są kopertówki. Jednakże nie chodzi tutaj tylko o zwykłe, czarne małe torebki. Warte zainteresowania są również kolorowe fasony. Przede wszystkim soczyste barwy, które przełamują zimową, smutną aurę szaro – burych barw. Z tego względu naprawdę warto jest postawić na takie żywe torebki damskie, najlepiej w kolorze czerwieni, czy nawet pomarańczu. Dodatkowo modnym akcentem są posrebrzane czy pozłacane łańcuszki, które dodają naszemu dodatkowi eleganckiego szyku

jakie torebki wybrać Inną ciekawą propozycją modnej sylwestrowej torebki jest fason ozdobiony ciekawymi printami. Na przykład torebka w lamparcie cętki może stanowić idealne uzupełnienie zwykłej, czarnej kreacji. Nie tylko ją urozmaici, ale da również nowe życie naszej małej czarnej!

Warto również wiedzieć jakich torebek powinnyśmy unikać. Przede wszystkim z pewnością nie warto jest sięgać po duże torebki. Te z pewnością nie będą wyglądały naturalnie w połączeniu z eleganckim strojem, jaki zazwyczaj wybieramy na sylwestrową zabawę. Z tego względu zdecydowanie nie warto przesadzać z wielkością torebki na sylwestra, jeżeli chcemy, żeby nasza stylizacja była spójna.