Najmodniejsze buty na zimę!

Każda z nas, która poszukuje niekonwencjonalnego buta na zimę z pewnością czuje się już znudzona wszechobecnymi muklukami i muszkieterkami. To niewątpliwie klasyka obuwia zimowego, ale wałkowana już od dłuższego czasu. Nic więc dziwnego w tym, że możemy się czuć nią znudzone. Dlatego przedstawiamy modne buty na zimę, które jednocześnie będą przyciągać spojrzenia!

propozycje zimoweModne buty na zimę to nie tylko klasyczne propozycje, z których obecności wszystkie zdajemy sobie sprawę. To również naprawdę ciekawe i niekonwencjonalne fasony, które mogą do siebie przekonać niejedną kobietę. Jeżeli więc już czujemy się znudzone klasyką i chcemy od niej odpocząć, to przychodzimy z pomocą. Przedstawiamy modne buty na zimę, które dopiero zyskują na popularności. Oznacza to, że z pewnością nie będziemy mogły ich podziwiać na nogach co drugiej kobiety poruszającej się po ulicach wielkich miast.

Modne buty na zimę, które dopiero zyskują na popularności

ciepłe muklukiW pierwszej kolejności należy wymienić tak zwane skarpetobootki. Można je porównać do szpilek, na które nałożyłybyśmy skarpetę w tym samym kolorze co buty. Chociaż ten opis może brzmieć naprawdę zabawnie, to same buty są naprawdę ciekawą i niekonwencjonalną propozycją. Zdecydowanie powinny przypaść do gustu kobietom, które po dziurki w nosie mają klasycznych modeli. Dodatkowym atutem tych butów z pewnością jest ich uniwersalność – świetnie będą wyglądały nie tylko w zestawieniu ze spódnicą, ale i ze spodniami stworzą naprawdę modne połączenie!

Innym przykładem butów na zimę, które zdecydowanie mogą się podobać są kowbojki. Szczególnie fanki westernu powinien ucieszyć ten trend, który coraz wyraźniej zaznacza swoją obecność. Innowacją, jeżeli chodzi o te obuwie jest to, że w tym sezonie stawiamy na skośne obcasy. Co nas naprawdę cieszy, bo taki akcent nadaje im zdecydowanie więcej niekonwencjonalnego charakteru!

Ostatnią propozycją ciekawych butów na zimę niewątpliwie są fasony ozdobione kokardą. Chociaż można im zarzucać wyraźną inspirację klasyką, to zdecydowanie jesteśmy w stanie im to wybaczyć. Ozdoby typowo z epoki wiktoriańskiej mają to do siebie, że trudno jest im się oprzeć. Zwłaszcza, jeżeli jesteśmy fanami takich klimatów.