Najmodniejsze wzory biżuterii na 2019 rok!

Bycie modną to nie tylko podążanie za najnowszymi krojami ubrań, czy trendy kolorami lub wzorami, ale również dobieranie odpowiedniej biżuterii do naszego stroju. Trendy w tym obszarze kobiecej mody również się zmieniają. To, co wcześniej było wielkim krzykiem mody, aktualnie może się w ogóle nie sprawdzać. Sprawdź jaką biżuterię warto mieć na przyszły rok!

modne kolczyki

Zapowiada się na to, że będziemy miały naprawdę duży wybór. W trendy modowe będą się wpisywać romantyczne pierścionki, zawieszki w kształcie serca, czy nietypowe geometryczne bransoletki. Będzie również obowiązywała moda na tropiki, które powinny wywoływać uśmiech na naszej twarzy. W końcu kogo nie cieszy słońce, bezkarne lenistwo i drinki z palmami? Okryj wraz z nami najmodniejszą biżuterię na 2019 rok!

Jaką biżuterię warto mieć w 2019 roku?

Jeżeli są na sali jakieś fanki geometrycznych wzorów, to mamy dobrą wiadomość! Te zdecydowanie wpisują się w biżuteryjne trendy. Optymistyczny jest również fakt, że duża część z nas prawdopodobnie ma już w swojej kolekcji taką biżuterię, bo to nie pierwszy sezon, w którym jest modna. Oznacza to, że dalej możemy ją nosić, a nie wydawać pieniądze na coś nowego!

Kolejnym mocnym biżuteryjnym trendem są wspominane już wcześniej tropiki. Wszelkie zawieszki w kształcie egzotycznych ptaków, czy tropikalnych liści są pożądaną ozdoba naszego ciała. Równocześnie jest to nieodłączny styl elementu boho, więc jeżeli na co dzień preferujemy ubrania właśnie w takim klimacie, to z pewnością mamy już w swojej szafie pasującą do nich biżuterię. Oznacza to, że w przyszłym roku będziemy nosiły się bardzo modnie!

korale

Ostatnią wiadomością z rynku biżuteryjnego, jaką przygotowaliśmy na dzisiaj jest to, że koraliki wracają do łask! Jeżeli znajdują się tutaj fanki stylu luźnego, retro, albo po prostu wielbicielki koloru, to z pewnością się ucieszą z tej informacji. Taka biżuteria będzie doskonałym uzupełnieniem naszej stylizacji, nawet tej w bardzo stonowanych kolorach.

Jesteśmy pewni, że zbliżający się 2019 rok będzie obfitował w piękną biżuterię. Spośród tych propozycji na pewno każda z nas znajdzie coś dla siebie. O ile oczywiście już nie mamy elementów biżuterii wpisujących się trendy. Ale nawet jeśli mamy, a chciałybyśmy kupić sobie coś nowego, to przecież nic nie stoi na przeszkodzie!